Tworzenie stron internetowych dla firm, dla szkół, dla osób prywatnych

 

Moja specjalność to tworzenie stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Projektuję strony o charakterze informacyjnym dla firm usługowych. Moje strony wyposażone są w łatwy w obsłudze system do zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu sam, bez pomocy programisty, dodasz do swojej strony nową podstronę, uaktualnisz dane, dodasz nowe zdjęcia, filmy, teksty.

Responsywność stron internetowych

Każda moja strona projektowana jest w technice RWD, responsywnej, mówiąc prościej strona dopasowująca się do każdej wielkości ekranu. Jeśli twoja strona nie jest responsywna, tracisz dzisiaj 70% ruchu a z tego część potencjalnych klientów.

Zobacz realizacje stron www

 

 

Strona internetowa jest wizytówką firmy i choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę – jest równie ważna, jak wygląda Twoje biuro, jak prezentują się Twoi pracownicy na spotkaniu z klientem, jakie materiały reklamowe wręczasz podczas spotkań itd.

To na stronę internetową klient wchodzi na początku, jeszcze zanim zdecyduje, czy chce nawiązać z Tobą współpracę. Po kilkudziesięciu sekundach i kilku kliknięciach ocenia, czy jesteś partnerem godnym uwagi czy sprawiasz wrażenie niezbyt rzetelnego przedsiębiorcy, któremu nie warto ufać.

Dlatego właśnie tak ważne jest, by mieć profesjonalną, dobrze zaprojektowaną stronę internetową – nawet wówczas, gdy jest to tylko Twoja wizytówka z danymi teleadresowymi i opisem usług. Elegancki, nowoczesny design i łatwość dotarcia do wszystkich potrzebnych informacji o Twojej działalności zachęci potencjalnych klientów do kontaktu z Tobą i nawiązania współpracy.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena strony www różni się od stopnia rozbudowania i skomplikowania, zapoznaj się z cennikiem.

 

Zamów stronę www