Strona internetowa jest wizytówką firmy i choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę – jest równie ważna, jak wygląda Twoje biuro, jak prezentują się Twoi pracownicy na spotkaniu z klientem, jakie materiały reklamowe wręczasz podczas spotkań itd.

To na stronę internetową klient wchodzi na początku, jeszcze zanim zdecyduje, czy chce nawiązać z Tobą współpracę. Po kilkudziesięciu sekundach i kilku kliknięciach ocenia, czy jesteś partnerem godnym uwagi czy sprawiasz wrażenie niezbyt rzetelnego przedsiębiorcy, któremu nie warto ufać.

Dlatego właśnie tak ważne jest, by mieć profesjonalną, dobrze przygotowaną stronę internetową – nawet wówczas, gdy jest to tylko Twoja wizytówka z danymi teleadresowymi i opisem usług. Elegancki, nowoczesny design i łatwość dotarcia do wszystkich potrzebnych informacji o Twojej działalności zachęci potencjalnych klientów do kontaktu z Tobą i nawiązania współpracy.

 

Moja specjalność to tworzenie stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Projektuję strony o charakterze informacyjnym dla firm usługowych, ale także szablony Allegro dla sklepów internetowych. Moje strony wyposażone są w łatwy w obsłudze system do zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu sam, bez pomocy programisty, dodasz do swojej strony nową zakładkę, uaktualnisz dane, dodasz nowe zdjęcia, filmy, teksty.

 

Zajmuję się również pozycjonowaniem stron internetowych i promocją stron w Internecie. Więcej szczegółów znajdziesz w odpowiednich zakładkach na stronie, a jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz zapytać o wycenę – skontaktuj się ze mną.

 

 

Ostatnio zrealizowane

Biżuteria Paletamarzen

Projekt szablonu dla firmy sprzedającej biżuterię damską

Szablon aukcyjny – producent wyrobów z drewna

Szablon aukcyjny – producent mebli dziecięcych


 


Sprawdź ile możesz zyskać dzięki stronie internetowej wypozycjonowanej na wysokie pozycje. Twoja sprzedaż, zainteresowanie usługami zwiększy się od kilku do nawet kilkuset procent. Projektuję również szablony allegro, poprawiające sprzedaż na aukcjach internetowych.